Additional information
| Weight | 2.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.7 × 6.5 × 4.9 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Chateau |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 26508047293 |
| Brand | Moen |
| Flow Rate (GPM) | 1.2 gal/min |
Original price was: $179.20.$125.44Current price is: $125.44.
| Weight | 2.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.7 × 6.5 × 4.9 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Chateau |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 26508047293 |
| Brand | Moen |
| Flow Rate (GPM) | 1.2 gal/min |