Additional information
| Weight | 7.758 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.5 × 10.75 × 4.5 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Selectronic |
| Watersense | WE |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 12611415524 |
| Brand | American Standard |
| Residential Commercial | Commercial |
| Weight | 7.758 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.5 × 10.75 × 4.5 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Selectronic |
| Watersense | WE |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 12611415524 |
| Brand | American Standard |
| Residential Commercial | Commercial |