Additional information
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.2 × 8 × 10.425 in |
| Finish | Satin Nickel |
| Collection | Duro |
| Country of Origin | China |
| UPC | 6.71E+11 |
| Brand | Symmons |
| Mounting | Deck |
Original price was: $2,672.70.$1,870.89Current price is: $1,870.89.
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.2 × 8 × 10.425 in |
| Finish | Satin Nickel |
| Collection | Duro |
| Country of Origin | China |
| UPC | 6.71E+11 |
| Brand | Symmons |
| Mounting | Deck |