Additional information
| Weight | 3.67 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 8.75 in |
| Finish | Satin Nickel |
| Collection | Dia |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China |
| UPC | 6.71E+11 |
| Brand | Symmons |
Original price was: $466.65.$326.66Current price is: $326.66.
| Weight | 3.67 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 8.75 in |
| Finish | Satin Nickel |
| Collection | Dia |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China |
| UPC | 6.71E+11 |
| Brand | Symmons |