Additional information
| Weight | 6.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.88 × 9.13 × 10.425 in |
| Finish | Polished Chrome |
| Collection | Symmetrix |
| Country of Origin | China |
| UPC | 6.71E+11 |
| Brand | Symmons |
| Mounting | Wall |
Original price was: $251.35.$175.95Current price is: $175.95.
| Weight | 6.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.88 × 9.13 × 10.425 in |
| Finish | Polished Chrome |
| Collection | Symmetrix |
| Country of Origin | China |
| UPC | 6.71E+11 |
| Brand | Symmons |
| Mounting | Wall |