Additional information
| Weight | 4.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.3 × 6.5 × 4.8 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-Dura |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 26508266571 |
| Brand | Moen |
Original price was: $313.55.$219.49Current price is: $219.49.
| Weight | 4.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.3 × 6.5 × 4.8 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-Dura |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 26508266571 |
| Brand | Moen |