Additional information
| Weight | 4.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.8 × 9.4 × 3 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Brantford |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | US |
| UPC | 26508195420 |
| Brand | Moen |
Original price was: $239.95.$167.97Current price is: $167.97.
| Weight | 4.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.8 × 9.4 × 3 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Brantford |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | US |
| UPC | 26508195420 |
| Brand | Moen |