Additional information
| Weight | 31.09 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.7 × 47.83 × 9.45 in |
| Finish | Polished Chrome |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China |
| UPC | 7.39E+11 |
| Brand | TOTO |
| Mounting | Floor Mount/Floor Outlet |
| Weight | 31.09 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.7 × 47.83 × 9.45 in |
| Finish | Polished Chrome |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China |
| UPC | 7.39E+11 |
| Brand | TOTO |
| Mounting | Floor Mount/Floor Outlet |