Additional information
| Weight | 3.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.3 × 7.2 × 5.5 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-BITION |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | US |
| UPC | 26508030325 |
| Brand | Moen |
Original price was: $191.15.$133.81Current price is: $133.81.
| Weight | 3.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.3 × 7.2 × 5.5 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-BITION |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | US |
| UPC | 26508030325 |
| Brand | Moen |