Additional information
| Weight | 5.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.4 × 6.5 × 5 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-Dura |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 26508266588 |
| Brand | Moen |
Original price was: $356.15.$249.31Current price is: $249.31.
| Weight | 5.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.4 × 6.5 × 5 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-Dura |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 26508266588 |
| Brand | Moen |