Additional information
| Weight | 2.66 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.62 × 6.25 × 4.88 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Chateau |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 26508060759 |
| Brand | Moen |
Original price was: $179.20.$125.44Current price is: $125.44.
| Weight | 2.66 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.62 × 6.25 × 4.88 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Chateau |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 26508060759 |
| Brand | Moen |