Additional information
| Weight | 6.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.7 × 9.3 × 3.1 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-Dura |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | US |
| UPC | 26508267073 |
| Brand | Moen |
Original price was: $422.20.$295.54Current price is: $295.54.
| Weight | 6.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.7 × 9.3 × 3.1 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-Dura |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | US |
| UPC | 26508267073 |
| Brand | Moen |