Additional information
| Weight | 2.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.1 × 7.1 × 5.4 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Chateau |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 26508040775 |
| Brand | Moen |
Original price was: $123.40.$86.38Current price is: $86.38.
| Weight | 2.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.1 × 7.1 × 5.4 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Chateau |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 26508040775 |
| Brand | Moen |