Additional information
| Weight | 2.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.57 × 6.38 × 4.8 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Chateau |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 26508063712 |
| Brand | Moen |
Original price was: $157.95.$110.57Current price is: $110.57.
| Weight | 2.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.57 × 6.38 × 4.8 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Chateau |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 26508063712 |
| Brand | Moen |