Additional information
| Weight | 3.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.7 × 6.6 × 5.1 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-BITION |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | US |
| UPC | 26508066478 |
| Brand | Moen |
Original price was: $220.55.$154.39Current price is: $154.39.
| Weight | 3.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.7 × 6.6 × 5.1 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-BITION |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | US |
| UPC | 26508066478 |
| Brand | Moen |