Additional information
| Weight | 4.72 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.13 × 10.38 × 3.375 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Monterrey |
| Watersense | Yes |
| UPC | 12611580239 |
| Brand | American Standard |
| Flow Rate (GPM) | 1.5 gal/min |
Original price was: $327.00.$228.90Current price is: $228.90.
| Weight | 4.72 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.13 × 10.38 × 3.375 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Monterrey |
| Watersense | Yes |
| UPC | 12611580239 |
| Brand | American Standard |
| Flow Rate (GPM) | 1.5 gal/min |