Additional information
| Weight | 12.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.15 × 13.583 × 4.528 in |
| Finish | Brushed Nickel |
| Collection | Randall |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China |
| UPC | 12611531361 |
| Brand | DXV |
| Flow Rate (GPM) | 1.5 gal/min |
Original price was: $682.00.$477.40Current price is: $477.40.
| Weight | 12.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.15 × 13.583 × 4.528 in |
| Finish | Brushed Nickel |
| Collection | Randall |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China |
| UPC | 12611531361 |
| Brand | DXV |
| Flow Rate (GPM) | 1.5 gal/min |