Additional information
| Weight | 11.28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.15 × 13.583 × 4.528 in |
| Finish | Platinum Nickel |
| Collection | Randall |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China |
| UPC | 12611530920 |
| Brand | DXV |
| Flow Rate (GPM) | 1.5 gal/min |
Original price was: $662.00.$463.40Current price is: $463.40.
| Weight | 11.28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.15 × 13.583 × 4.528 in |
| Finish | Platinum Nickel |
| Collection | Randall |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China |
| UPC | 12611530920 |
| Brand | DXV |
| Flow Rate (GPM) | 1.5 gal/min |