Additional information
| Weight | 28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44.85 × 26.28 × 14.01 in |
| Finish | Lustertone |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902272368 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $3,217.00.$2,251.90Current price is: $2,251.90.
Available colors/finishes: Lustertone
| Weight | 28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44.85 × 26.28 × 14.01 in |
| Finish | Lustertone |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902272368 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |