Additional information
| Weight | 116.17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 64.2 × 22.4 × 21.9 in |
| Finish | Buffed Satin |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902278759 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Wall |
Original price was: $10,419.00.$7,293.30Current price is: $7,293.30.
Available colors/finishes: Buffed Satin
| Weight | 116.17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 64.2 × 22.4 × 21.9 in |
| Finish | Buffed Satin |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902278759 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Wall |