Additional information
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 24.5 × 13 in |
| Finish | Stainless Steel |
| Collection | Crosstown |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902142739 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangle |
Original price was: $1,146.00.$802.20Current price is: $802.20.
Available colors/finishes: Stainless Steel
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 24.5 × 13 in |
| Finish | Stainless Steel |
| Collection | Crosstown |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902142739 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangle |