Additional information
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44.85 × 26.28 × 10.51 in |
| Finish | Lustertone |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902172422 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Square |
Original price was: $2,113.00.$1,479.10Current price is: $1,479.10.
Available colors/finishes: Lustertone
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44.85 × 26.28 × 10.51 in |
| Finish | Lustertone |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902172422 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Square |