Additional information
| Weight | 34 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.1875 × 25.75 × 16.125 in |
| Finish | Stainless Steel |
| Collection | Crosstown |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902142746 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangle |
Original price was: $1,309.00.$916.30Current price is: $916.30.
Available colors/finishes: Stainless Steel
| Weight | 34 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.1875 × 25.75 × 16.125 in |
| Finish | Stainless Steel |
| Collection | Crosstown |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902142746 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangle |