Additional information
| Weight | 9.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 8.13 × 27 in |
| Finish | Satin |
| Collection | Dayton |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902026060 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
| Mounting | Drop-in |
Original price was: $306.00.$214.20Current price is: $214.20.
Available colors/finishes: Satin
| Weight | 9.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 8.13 × 27 in |
| Finish | Satin |
| Collection | Dayton |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902026060 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
| Mounting | Drop-in |