Additional information
| Weight | 252 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 126 × 36 × 29 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt™ |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902669762 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Scullery |
Original price was: $5,154.00.$3,607.80Current price is: $3,607.80.
Available colors/finishes: No 4 Finish
| Weight | 252 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 126 × 36 × 29 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt™ |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902669762 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Scullery |