Additional information
| Weight | 71 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 24 × 18 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902734200 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
Original price was: $1,400.00.$980.00Current price is: $980.00.
Available colors/finishes: No 4 Finish
| Weight | 71 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 24 × 18 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902734200 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |