Additional information
| Weight | 47 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 32 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt™ |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902731032 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Scullery |
Original price was: $1,661.00.$1,162.70Current price is: $1,162.70.
Available colors/finishes: No 4 Finish
| Weight | 47 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 32 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt™ |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902731032 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Scullery |