Additional information
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.72 × 26.28 × 10.51 in |
| Finish | Brushed Satin |
| Collection | Celebrity |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902044804 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Square |
Original price was: $1,260.00.$882.00Current price is: $882.00.
Available colors/finishes: Brushed Satin
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.72 × 26.28 × 10.51 in |
| Finish | Brushed Satin |
| Collection | Celebrity |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902044804 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Square |