Additional information
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.31 × 8.81 × 31.69 in |
| Finish | Satin |
| Collection | Dayton |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902039824 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $325.00.$227.50Current price is: $227.50.
Available colors/finishes: Satin
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.31 × 8.81 × 31.69 in |
| Finish | Satin |
| Collection | Dayton |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902039824 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |