Additional information
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48.66 × 26.28 × 10.51 in |
| Finish | Brushed Satin |
| Collection | Celebrity |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902044040 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $2,820.00.$1,974.00Current price is: $1,974.00.
Available colors/finishes: Brushed Satin
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48.66 × 26.28 × 10.51 in |
| Finish | Brushed Satin |
| Collection | Celebrity |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902044040 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |