Additional information
| Weight | 28.06 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 11 × 24 in |
| Finish | Buffed Satin |
| Collection | Sturdibilt® |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902279176 |
| Brand | Elkay |
| Mounting | Wall |
Original price was: $3,536.00.$2,475.20Current price is: $2,475.20.
Available colors/finishes: Buffed Satin
| Weight | 28.06 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 11 × 24 in |
| Finish | Buffed Satin |
| Collection | Sturdibilt® |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902279176 |
| Brand | Elkay |
| Mounting | Wall |