Additional information
| Weight | 114 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 22 × 29 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902731490 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
Original price was: $2,557.00.$1,789.90Current price is: $1,789.90.
Available colors/finishes: No 4 Finish
| Weight | 114 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 22 × 29 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902731490 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |