Additional information
| Weight | 102 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 20 × 29 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902731445 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
Original price was: $2,498.00.$1,748.60Current price is: $1,748.60.
Available colors/finishes: No 4 Finish
| Weight | 102 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 20 × 29 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902731445 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |