Additional information
| Weight | 19.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.56 × 10.06 × 48.31 in |
| Finish | Elite Satin |
| Collection | Dayton® |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902004747 |
| Brand | Elkay |
| Mounting | Corner |
Original price was: $702.00.$491.40Current price is: $491.40.
Available colors/finishes: Elite Satin
| Weight | 19.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.56 × 10.06 × 48.31 in |
| Finish | Elite Satin |
| Collection | Dayton® |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902004747 |
| Brand | Elkay |
| Mounting | Corner |