Additional information
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 26 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt™ |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902731957 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Scullery |
Original price was: $1,776.00.$1,243.20Current price is: $1,243.20.
Available colors/finishes: No 4 Finish
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 26 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt™ |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902731957 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Scullery |