Additional information
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.31 × 9.81 × 38.94 in |
| Finish | Brushed Satin |
| Collection | Celebrity |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902044897 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $1,286.00.$900.20Current price is: $900.20.
Available colors/finishes: Brushed Satin
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.31 × 9.81 × 38.94 in |
| Finish | Brushed Satin |
| Collection | Celebrity |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902044897 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |