Additional information
| Weight | 127 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 30 × 26 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt™ |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902731971 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Scullery |
Original price was: $2,790.00.$1,953.00Current price is: $1,953.00.
Available colors/finishes: No 4 Finish
| Weight | 127 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 30 × 26 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt™ |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902731971 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Scullery |