Additional information
| Weight | 37 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44.85 × 26.28 × 14.01 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902124391 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Square |
Original price was: $2,623.00.$1,836.10Current price is: $1,836.10.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 37 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44.85 × 26.28 × 14.01 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902124391 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Square |