Additional information
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.53 × 19.78 × 8.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902466682 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $959.00.$671.30Current price is: $671.30.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.53 × 19.78 × 8.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902466682 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |