Additional information
| Weight | 49 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.501 × 29.063 × 12.063 in |
| Finish | Stainless Steel |
| Collection | Crosstown |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902141404 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangle |
Original price was: $1,205.00.$843.50Current price is: $843.50.
Available colors/finishes: Stainless Steel
| Weight | 49 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.501 × 29.063 × 12.063 in |
| Finish | Stainless Steel |
| Collection | Crosstown |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902141404 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangle |