Additional information
| Weight | 154 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 36 × 29 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902731070 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
Original price was: $2,516.00.$1,761.20Current price is: $1,761.20.
Available colors/finishes: No 4 Finish
| Weight | 154 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 36 × 29 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902731070 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |