Additional information
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.31 × 9.94 × 30.94 in |
| Finish | Elite Satin |
| Collection | Dayton |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902007649 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $382.00.$267.40Current price is: $267.40.
Available colors/finishes: Elite Satin
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.31 × 9.94 × 30.94 in |
| Finish | Elite Satin |
| Collection | Dayton |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902007649 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |