Additional information
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.31 × 7.69 × 30.94 in |
| Finish | Brushed Satin |
| Collection | Celebrity |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902211138 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $958.00.$670.60Current price is: $670.60.
Available colors/finishes: Brushed Satin
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.31 × 7.69 × 30.94 in |
| Finish | Brushed Satin |
| Collection | Celebrity |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902211138 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |