Additional information
| Weight | 24.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.72 × 26.28 × 12.51 in |
| Finish | Lustrous Highlighted Satin |
| Collection | Elkay Residential |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 94902354774 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
Original price was: $2,357.00.$1,649.90Current price is: $1,649.90.
Available colors/finishes: Lustrous Highlighted Satin
| Weight | 24.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.72 × 26.28 × 12.51 in |
| Finish | Lustrous Highlighted Satin |
| Collection | Elkay Residential |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 94902354774 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |