Additional information
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.4 × 12 × 31.5 in |
| Finish | Radiant Satin |
| Collection | Dayton |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902404103 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $545.00.$381.50Current price is: $381.50.
Available colors/finishes: Radiant Satin
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.4 × 12 × 31.5 in |
| Finish | Radiant Satin |
| Collection | Dayton |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902404103 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |