Additional information
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.53 × 19.78 × 8.51 in |
| Finish | Lustertone |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902381299 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Square |
Original price was: $1,023.00.$716.10Current price is: $716.10.
Available colors/finishes: Lustertone
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.53 × 19.78 × 8.51 in |
| Finish | Lustertone |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902381299 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Square |