Additional information
| Weight | 14.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.28 × 24.22 × 10.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone® Classic |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902351216 |
| Brand | Elkay |
| Mounting | Undermount |
Original price was: $878.00.$614.60Current price is: $614.60.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 14.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.28 × 24.22 × 10.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone® Classic |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902351216 |
| Brand | Elkay |
| Mounting | Undermount |