Additional information
| Weight | 7.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.31 × 8.81 × 22.94 in |
| Finish | Brushed Satin |
| Collection | Celebrity |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902044255 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $716.00.$501.20Current price is: $501.20.
Available colors/finishes: Brushed Satin
| Weight | 7.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.31 × 8.81 × 22.94 in |
| Finish | Brushed Satin |
| Collection | Celebrity |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902044255 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |