Additional information
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 30 × 18 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902734248 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
Original price was: $1,789.00.$1,252.30Current price is: $1,252.30.
Available colors/finishes: No 4 Finish
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 30 × 18 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902734248 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |