Additional information
| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 36 × 29 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902731131 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
Original price was: $2,009.00.$1,406.30Current price is: $1,406.30.
Available colors/finishes: No 4 Finish
| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 36 × 29 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902731131 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |